O firmie

Firma P.H.U.P. Autoservis Spółka zo.o. rozpoczęła swoją działalność w 1990 r. Siedziba firmy znajduje się w Mławie przy ulicy Płockiej 91.

Pierwszą marką samochodową z jaką została zawarta umowa o współpracy był Fiat. W niedługim czasie od podpisania umowy firma rozszerzyła działalność na rzecz marki Alfa Romeo. W 2008 roku we wrześniu podpisaliśmy stosowną umowę o współpracy z Suzuki Motot Poland z zakresu świadczenia usług sprzedaży samochodów nowych, świadczenia usług serwisowych, sprzedaży części zamiennych i akcesoriów, oraz napraw lakierniczo – blacharskich, sprzedaży samochodów używanych.

Personel jakim dysponuje firma Autoservis jest zorganizowaną grupą ludzi, którzy są profesjonalnie przygotowani do pełnienia powierzonych im funkcji na odpowiednich stanowiskach . Ciągłe podnoszenie kwalifikacji personelu jest kluczową kwestią dla firmy ściśle związaną z jej dewizą tj. „Każdy nasz Klient jest Najważniejszy”. Dbałość o jak najlepszą obsługę w salonie jak też obsługę po sprzedaży jest celem każdego pracownika i sprawą nadrzędną w dążeniu do osiągania jak najlepszych relacji z Klientami i osiągania satysfakcjonujących wyników.

Zapraszamy do współpracy.